BLOG

 

Hızlı Başvuru

Konut Kredisi Nedir?

Eğer belirli bir birikiminiz yok ise ev almak ve geleceğe yatırım yapmak için en ideal yöntemlerden biri olan konut kredisi İstanbul Finans Danışmanlıkta en uygun vade ve faiz seçenekleriyle sizleri bekliyor. 18 Yaşından büyük tüm gençler, orta ve yaşlı tüm yaş kesimleri %100 kredi imkânlarımızdan yararlanabilmektedir.

Ev almaya en doğru kararları verdiren finansal adresiniz Beylikdüzü şubesinde sizleri bekliyor.

Kira ödeme derdine son. Kendi evinizin kirasını ödeyerek daire sahibi olmak isteyenleri 444 3 291 nolu numara ve başvuru kolaylıklarımız sizleri bekliyor.

Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması şartı ile bankalarımız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan kredi seçeneklerinden biridir. Konut kredisine başvurmak için dilediğiniz kredinin vadesini danışmanlık firması olarak değişken faiz olup olmadığını sizler adınıza araştırıyoruz.

Konut kredisi için gerekli olan nakit paralar artık www.istanbulfinansdanismanlik.com adresinde sizleri bekliyor. Satın almak istediğiniz konutu belirleyin nakit paralarınız cebinize gelsin. Konut kredisi imkânı sağlayan bankaları sizin adınıza finansal gücü ile 81 İlde adını duyurmuş markanız yardım etmektedir. Sizin için en uygun faiz oranlarını sunan bankaları siz değerli müşterilerimize sunduğumuzda nakit paralarınız için ihtiyacınız olan tüm destekleri sağlıyoruz.

Daha Fazla
Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Başvuru için Gereken Belgeler

Kişisel

Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)

İkametgâh adresi

Maaş Bordrosu veya serbest meslek sahipleri için Vergi Levhası

Alınacak konuta ilişkin

Kat Mülkiyeti Tapusu ya da Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ve İnşaat Ruhsat Fotokopisi

Kişisel Bilgiler

Müşterinin Adı, Soyadı

T.C. Kimlik Numarası

T.C. Bireysel Vergi Numarası

Adres (Ev, iş ve cep)

Telefon (Ev, iş ve cep)

Kiracı veya Ev Sahibi olma durumu

Meslek ve Ünvanı

Öğrenim Askerlik ve Medeni durumu

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Gerekli Evraklar

1-      Nüfus Cüzdanı

2-      İkametgâh Belgesi veya Adınıza Ait Bir Fatura

3-      Gelirinizi Belgeleyen Evrak

4-      Özel Sektör Ve Çalışan Memurlar İçin Belgeler (Aşağıda Belirtilmiştir)

5-      Gelir Belgesi,

6-       Emekliler İçin Belgeler (Aşağıda Belirtilmiştir)

7-      Çiftçiler için, serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için, gayrimenkul kira geliri olanlar için (Aşağıda Belirtilmiştir)

1-   Nüfus Cüzdanı 

İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına nüfus cüzdanı ile gelerek başvuruda bulunabilirsiniz.. Üzerinde TC kimlik numarası olmayan ve hasar görmüş, bankalar tarafından kabul edilmeyen nüfus cüzdanları kabul edilmemekte ve değiştirilmesi yasal olarak zorunludur.

2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura

Kredi talep eden müşterilerimizi mevcut bir kaydı var ise ikametgâh belgesi istenmemektedir. Aynı zamanda bankalarda kaydı yok ve ikametgâh adresi kredi kullanan kişiye ait değil ise belge geçerli değildir. Kredi kullanan kişinin adına olan ve üç aya ait bir faturada talep edilebilmektedir.

3-  Gelir Belgesi

Emekliler için maaş aldıkları bankaya herhangi bir evrak sunmaksızın E-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına gelerek bankalar arası iletebilmemiz için gerekli olmaktadır.

Gayrimenkul kira geliri olanlar için kira kontratına istinaden kira bankaya yatıyor ise ödemeleri gösteren banka hesap dokümanları yeterlidir. Fakat kira kontratı bankaya yatmıyor ise bu durumda kira gelirini onaylamak tamamen danışmanlık firması ve banka arasında değişkenlik göstermektedir. Diğer yandan kira kontratınız yapılmamış ise banka kira gelirinizi kabul etmeyecektir.

Çiftçiler için çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi, müstahsil makbuzlar talep edilmektedir. Sadece çiftçi BAĞ-KUR’una nazaran bankaların çoğunluğu kredi işlemi gerçekleştirmemektedir. Çiftçilik faaliyetlerinden dolayı gelirini belgeleyemeyen ve resmi olarak para kazanamayan kişiler kredi kullanamaz.

Memurlar ve özel sektör çalışanları için gelirlerini belgelemek, özel sektör çalışanları ve memurların maaşlarının yatırıldığı bankaya maaş bordrosunu vermelerine gerek yoktur. Memurlar sunulan farklı bir bankadan işlem yapacak ise son maaş bordrosunu alıp İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına gelip bankalara teslim etmemiz yeterlidir.

Şirket ortakları ve serbest meslek sahipleri için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi oda kayıt belgesi talep edilmektedir. Firmanızın mevcutta çalıştığı bir banka bulunuyor ise ve belirtilen evraklar bankada güncel ise herhangi bir belge talep edilmeden işleminiz gerçekleştirilebilmektedir. Diğer yandan bankaların birçoğunda kredi işlemleri için vergi levhanızın gösterilmesi talep ediliyor. 

Daha Fazla
Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  Nüfus cüzdanı fotokopisi, (Pasaport veya sürücü belgesi)

  Gelirinizi belgeleyen evraklar,

  Serbest meslek sahipleri için vergi levhası,

  Ticari Taşıt Kredi Çekmek İçin Gerekli Evraklar

  Gelirinizi belgeleyen tablo,

  İmza sirküleri,

  Faaliyet belgesi,

  Ticaret Sicil Gazetesi

  Son vergi levhası,

  İkinci el araçlar için ruhsat,

  Sıfır araçlar için proforma faturası,

 

Bankaların taşıt kredisi ürünlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bankaların talep ettiği bu evraklardan yola çıkarak kredi başvurunuzu değerlendirecek ve sonucu size bildirecektir. Bankalar ilk başvuruda kefil istememekte fakat gereken durumlarda kefil talebinde bulunmaktadırlar.

Daha Fazla
En Uygun Kredi Seçenekleri

En Uygun Kredi Bireysel Başvurularınızı Daha Fazla Ertelemeyin

İstanbul Finans Danışmanlık olarak En uygun kredi alternatiflerimiz için hemen firmamızı başvuruda bulunarak ihtiyacınız olan kredilere sizlerde sahip olabilirsiniz. Kredilerimiz için artık banka banka gezmenize gerek kalmadan sürekli kendini yenileyen ve gelişime açık ekiplerimiz ile avantajlarımızdan anında faydalanın.

Kendimize özel avantajlarımız ile sizler de nakit para ihtiyaçlarınıza anında sahip olabilirsiniz.

Bana da kredi çıkar mı diye düşünmeyin! Kredilerimiz hakkında en yakın bilgileri 444 3 291 nolu numara üzerinden öğrenebilirsiniz.

Şimdi evinizde oturduğunuz da yâda çalışırken veya yolda yürürken İnternet sitemiz üzerinden başvurunuzu en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

En Uygun Kredi İçin 444 3 291!

Araç hayalleriniz için en özel fırsatlar sizleri de bekliyor. Sizlere sağlanılan %100 emekli kredisi seçeneklerimiz ile artık hayallerinizdeki araçlara sahip olabilir ve sevdikleriniz ile mutlu yolculuğun keyfini hemen çıkartabilirsiniz.

Başvurularımız da kolay ve hızlı olanakları siz değerli müşterilerimize anında sunmaya devam ediyoruz.

Güçlü referans ayrıcalıklarımızla birçok aileyi mutlu ederek ihtiyaç, konut, emekli, ticari kredisi çözümleri üretip finansal hizmetlerdeki farkımızı sağladık.

En uygun kredi finansal hizmetlerimiz de yalnızca zaman alan süreçlerimiz arasındaki en büyük neden tek bir banka ile değil birden fazla banka ile çalışmamızdır.

Finans hizmetlerimizdeki iddiamız ile 2002 yılından bu yana en uygun kredi stratejilerimizle sürekli yanınızdayız.

Daha Fazla
En Uygun Kredi İçin Gerekli Belgeler

En uygun kredi seçeneklerimiz şimdi çok daha hızlı. Üzerinde Vatandaşlık Numarası Bilgisi bulunan Nüfus Cüzdanı ile kolayca İstanbul finans Danışmanlık Firmamıza Başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışma durumunuza göre istenebilecek ek dokümanlar aşağıdaki gibidir:

Ücretli Çalışan iseniz Gelir Yazısı veya Bordrosu: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda kesinti/haciz olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile imza sirküleri

Emekli iseniz Emekli Evrakları: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı

En uygun kredi için 444 3 291!

Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi

Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Güncel Vergi Levhası

Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti

Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge

Daha Fazla
İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK

İstanbul Finans Danışmanlık ile ihtiyacınız olan kredilere anında sahip olabilirsiniz.

Kredi çözümlerimizdeki başarılarımız 81 ilde devam ediyor.

Kredi Çözümlerimiz arasından;

Taşıt kredisi

Ticari kredi

Emekli kredisi

Konut kredisi

İstanbul Finans Danışmanlık çözümlerimiz için tek yapmanız gereken iletişim bölümünden 444 3 291 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilir aynı zamanda hızlı başvuru avantajlarımızdan yararlanarak anında ihtiyacınız olan kredilere sahip olabilirsiniz.

Bizim Farkımız;

Tüm nakit para seçenekleri için avantajımız güvenilir hizmet politikasına uygun olarak anında ulaşılabilir ve online destek hizmetlerimiz,

Aynı zamanda yasal yükümlülüklere uyarak müşteri ilişkilerini yönlendirmek ve %100 memnuniyet sağlamak,

En önemli unsurlardan biride tüm müşterilerimize eşitlik ilkesi ile yaklaşarak güvenilir ve kaliteli destekleri İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK adı altında sağlamak.

 ACİL  KREDİ İÇİN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN SİZLERDE SEVDİKLERİNİZLE MUTLU GÜNLERİN KEYFİNİ YAŞAYIN!

Daha Fazla
İstanbul Finans Danışmanlık İçin 444 3 291

 İstanbul Finans Danışmanlık Kredi Çözümlerinde Fark Atıyor!

Sizlerde kredileriniz için uzakta olmanızı engel görmeden bizim ile tanışabilir emekliyseniz emekli kredisi avantajlarımızdan, çalışan iseniz ihtiyacınıza göre adlandırılan kredi avantajlarımızdan, daire sahibi olmak istiyorsanız konut kredisi avantajlarımızdan,  Taşıt sahibi olmak istiyorsanız da araç kredisi avantajlarımızdan anında yararlanabilirsiniz.

Hemen başvuru yapın Kredi Danışmanınız Sizinle ilgilensin.

 

İstanbul Finans Danışmanlık, Kredi başvurusu yapmak için bana banka gezmeye son vererek sizlerde sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkartabileceğiniz imkânlar sunuyor.

Hayallerinizdeki krediler için gerekli olan belgeleri temin ederek firmamızı ziyaret edebilir, İstanbul Finans Danışmanlık ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen kredi almak için 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşın, yâda başvuru kolaylıklarımızdan yararlanarak numaranızı bırakın biz size dönüş sağlayalım.

Daha Fazla
İstanbul Finans Danışmanlık Başvuruları İçin Tıklayın!

İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Koşullar;

Sigortalık Süresi

Ödenmemiş Borcun Olması

Kredi Notu

İdari Takipte Olmamanız

Ödeme Geçmişinizin Düzenli Olması önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Sigortalılık süresinin önemi Sigorta süresinin yetersiz olması koşulunu ortadan kaldırmanın birincil yolu, çalışmakta olduğunuz iş yerinde 6 aylık süreyi doldurmaktan geçmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız kredinizi olumsuza taşıyacak unsurlardan arınmanız gerekmektedir.

Ödeme geçmişinin düzenli olması ödeme ve borç geçmişiniz önemli olmaktadır. Bu yüzden kredi taksitleri ile kredi kartı ödemeleri konusunda son ödeme tarihi, asgari ödeme tutarı gibi noktalara karşı hassas davranmanız tavsiye edilir.

Ödenmemiş borcun olmamasının önemi: Başvuru esnasında sürmekte olan bir borcunuz var ise kredi başvuru onayınız gerçekleşmeyecektir. Eğer gecikme ortadan kaldırılırsa bile bir süreç gerekmektedir.

Hemen Kredi Al ve kredi Çözümleri İçin 444 3 291

Aynı zamanda kredi kartı borcu için başvurulan kredilerde ise son dönem asgari ödeme tutarını ödemeye özen göstermeniz başvuru süreci için önemli etkendir.

Kredi notunun önemi Kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması önemli koşullarımız arasındadır. Kredi notunun düşükse bankalar tarafından kredi süreciniz olumlu olarak yanıtlanmayabilir.

İdari takipte altında olmamanız, Geçmişte yasal ve idari takip altına bulunan tüketicilerin, başvuru süreci dâhilinde bankalarla mevduat ilişkisi meydana getirerek kredi dışı ürünlerini kullanmaları, 3 ile 6 ay arasında yapılan başvurularda onay almalarını sağlar.

Daha Fazla
Kredi Notum Kaç Olmalı?

 İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Notu

İstanbul finans danışmanlık ile kredi notu hakkında merak edilenler arasında puanın kaç olması gerektiği yer almaktadır.

Kişiden kişiye ve bankadan bankaya değişebilir olan bu durum için bir banka içi yeterli görülmeyen puanınız diğer bir banka için yeterli olabilmektedir.

Bu yüzden finans firmanız sizin için en uygun seçenekleri ve kredi çözümlerini siz değerli müşterilere sunmaktadır.

 Bankaların kendilerine göre belirlediği alt sınırları bulunup, bankalar kredilerin ödenip ödenemeyeceğini de dikkate almaktadır. Bu yüzden puanınızın yeterli şekilde yüksek olması işlemlerinizi garanti altına almaktadır.

Yeterli puanınız mevcut ise kredi imkânlarımızdan yararlanabilir sizlerde ihtiyacınız olan kredilere sahip olabilirsiniz.

Kredi notunuzu etkileyen önemli etkenler arasında;

Mevcut borç durumu ilk olarak çok önemlidir.

Kredi Notum Kaç Olmalı?

ÇOK RİSKLİ

ORTA RİSKLİ

AZ RİSKLİ

İYİ

ÇOK İYİ

0-799

800-1299

1300-1499

1500-1699

1700-1900

Daha Fazla
Kredi Notu Haricinde Değerlendirilen Faktörler Nedir?

 İstanbul Finans Danışmanlık aracılığı ile bankalarda kullanılan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, kredi kartı hesap hareketleri sonucuyla, ortak bir alanda toplanarak incelenmesi sonucu ile gerçekleşen puanlama sistemi kredi notu olarak tanımlanmaktadır. Hesaplama sonucunda kredi notunuzu 1 ile 1900 arasında bir puan belirlemektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık olarak kredi notu, kredi değerlendirmesi amacıyla önemli bir rol oynamaktadır. Fakat tek değerlendirme ölçütü bu değildir. Kredi notu yüksek olan müşterilerimizin kredi isteği genellikle onaylanmaktadır.

Kredi Notu Haricinde Değerlendirilen Faktörler İse;

1- Bankalara olan toplam borcunuz, aylık taksitiniz ile gelir durumunuz; Gelir durumunuzu değerlendirirken aylık ödeme yapabileceğiniz en yüksek kredi tutarını aylık gelirinizin yarısı olarak belirlenir.

2- Çalışma şekliniz ve çalışmakta olduğunuz kurum; Devlet memuru veya özel sektör çalışanı iseniz kredi değerlendirmenizi etkilemektedir. Gelir durumu iyi olan müşterilerimizin kredi ödenmeme riskinin daha az olduğu değerlendirilmektedir.

Daha Fazla
Emekli Kredisi Başvurusu İçin Gerekenler

 Emekli kredisi başvurusu için sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitleri daha fazla ertelemeyin…

Emekli kredisi kullanacak müşterilerimiz için en başta sağlık sigortası koşulu bulunmaktadır. Sağlık sigortasının koşulları ve ücreti kişiden kişiye değişmektedir. Emekli kredisi için yaş sınırı 75 olmalıdır. Ayrıca 75 yaş üzeri emeklilerin ihtiyaç kredisinden yararlanabilmeleri için 12 ay vadeli almaları gerekmektedir.

Emekli kredisi için Avukatlık, icralık ve ya yasal takip altında olmadığınız takdirde her türlü kredi ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimize sunulan yüzde 100 kredi imkânlarımız devam ediyor… Herhangi bir borç durumu olmaksızın kolaylıkla sizlerde en uygun kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen 444 3 291 nolu numarayı arayın ve emeklilere sunulan kredi fırsatları hakkında bilgi sahibi olun.

Emeklilik Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar:

•             Emekliler için emekli cüzdanı

•             Gelir durumunuzu gösteren belgeler

•             Çiftçiler için çiftçilik belgesi

•             Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport

•             Özel sektör için maaş bordosu

www.istanbulfinansdansmanlik.com adresinden ya da 444 3 291 nolu numarayı arayarak kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. 

Daha Fazla
Ticari Kredi Başvurusu

 Ticari krediler, işletmelerin kendini geliştirmek için yapacağı yatırımlar ya da borçları için kullanabileceği kredi ürünlerimizden biridir. Küçük işletmeler veya büyük holdinglere kadar tüm firmalar anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından kredi ürünlerimizden faydalanmaktadır.

Bu sayede işletmeler rahatça finansal desteğimize ulaşarak geniş zaman dilimleri ile borçlandığı tutarı geri ödemektedir.

Ticari Kredi Nasıl Alınır?

Ticari kredi kullanabilmek için öncelikle bir firmaya sahip olmanız gerekmektedir. Firmanın faaliyetli bir şekilde çalışması ve bankalar arası ilişkilerinde herhangi bir pürüzün bulunmaması gerekir.

Firmalar bankaların ticari kredilerinden yararlanmak istediğinde kredi alabilmek için, kredi ürünümüzün belirtilen koşullarını taşıması gerekmektedir. Ek olarak kredi kullanmak için en başta gerekli olan evrakların temin edilmesi gerekir.

Ticari Kredi İçin Gerekli Belgeler:

Firma imza sirküleri,

Vergi levhası,

Resmi gazetesi,

Bağlı olduğu ticaret odası kaydı gibi evraklardır.

 Bu evraklar ile birlikte başvuru talebinizi finansal aracılığımız ile bankalar uygun gördüğü takdirde kredinizi kullanabilirsiniz.

Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşarak kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Daha Fazla
Ticari Kredi Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi avantajlarımızdan hemen sende yararlan.

Ticari kredi ile artık işini büyültebilir, sende geleceğine ışık tutabilirsin. Ticari kredi sadece ticari kredi olarak adlandırılmamakla birlikte iş kredisi, ticaret kredisi olarak da bilinmektedir.

İhtiyacınız olan ve geleceğiniz için büyük adımlarınıza destek olacak nakit para çözümleri için daha fazla düşünmeyin!

İster emekli olun ister çalışan yâda ev hanımı olun sizlerde kredilerimizden yararlanabilir bütçenize en uygun ödeme şartlarından birini belirleyerek doğru bankayı sizler için araştırabiliriz.

İstanbul finans danışmanlık kredi çözümleri için 444 3 291 nolu numarayı arayın anın tadını çıkartın!

Finans firmanız sizin adınıza tüm farkları ve değişkenlikleri göz önünde bulundurarak anında uygun kredi seçenekleri ile karşılaştırmaktadır.

TEK BİR BANKA İLE DEĞİL TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BANKALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ!

Sadece ticari kredi değil ister araç kredisi, konut kredisi, ister ihtiyaç kredisi ya da isterseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tüm kredi ürünlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla
İstanbul Danışmanlık Kredileri

İstanbul finans Danışmanlık ile hayallerinizdeki kredilere sahip olmanın tam zamanı. Daha fazla beklemeyin sizlerde ihtiyacınız olan krediler için hemen bizler ulaşın.

Kredileriniz için daha fazla zaman kaybetmeden bütçenizi çoğaltmanın tadını çıkartın.

Anında kredi hizmetlerimiz için hemen 444 3 291 nolu numarayı arayın.

Kredi seçeneklerimizden emekli kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve daha fazlası için hemen bizlere ulaşın.

Siz isteyin İstanbul finans danışmanlık firmanız gerçekleştirsin!

Artık hayal olmaktan çıkan kredi çözümlerimiz ile %100 müşteri memnuniyetimiz sizlerde.

Neden kredi çekmeliyim?

Başkasına borçlanmak yerine kendinize borçlanın nakit para sahibi olun ….

Kredi çekmek için temel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun kredileri sunmakta ve finansal gücümüzü göstermekteyiz.

81 ilde gerçekleşen finansal gücümüz için hemen bize ulaşın sizlerde ihtiyacınız olan tüm çözümlere bizim ile sahip olun.

Kredi çekmenin asıl amacı olan nakit para çözümleri, şimdi TÜM İL VE İLÇELERDE SİZLERİ BEKLİYOR.

Kredi çekmek isteyen müşterilerimiz için belirli koşul ve şartlarımız bulunmaktadır.

Kredi çekmek isteyen müşterilerimizin yaş unsurundan çalışma şekillerine kadar önemsemekte,

Ve yasal takip altında olmayan tüm müşterilerimizin ödeme performansını da göz önünde bulundurarak size en kalıcı çözümleri sunmayı amaç edinmekteyiz.

Daha Fazla
Kredi Notumu Nasıl Yükseltirim

 İstanbul Finans Danışmanlık ile dildeğiniz herhangi bir ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyacınıza yönelik adlandırılmış olan kredilerimizden yararlanabilirsiniz. 444 3 291 nolu numaradan hemen ulaşarak sizlerde kredi sahibi olabilirsiniz.

Kredi notu yükseltme ve kredi notu düşük olup kredi çekmek isteyen müşterilerimiz için en önemli konular arasında bulunmaktadır. Bilindiği üzere kredi notu TBB ve KBB kurumları ile kayıt altına alınmaktadır. Kredi notunuz hesaplanırken bankalar ile olan tüm ilişkiniz yani borç durumu, kullandığınız krediler, kredi kartınızın limiti, ödeme düzeniniz ön görülerek kredi notu hesaplama işlemi yapılmaktadır. Kredi notu sabit bir puan değildir. Bankalar arası olan ilişkilerinize göre düşüp yükselebilir.

İstanbul Finans Danışmanlık; Kredi Notunuzu Yükseltmek İçin;

1-Tüm Borçlarınızı Kapatın:

Kredi notu birden yükselmez. Kredi notunu yükseltebilmek için yapmanız gereken ilk koşul var olan borçlarınızı ödemektir.

2-Düşük Limitli Bir Kredi Kartı Alın:

Borçlarınızı ödedikten sonra yapmanız gereken ikinci bir koşul düşük limitli kredi kartı edinmenin ardından kredi kartınıza yönelik borçlarınızı her ay düzenli ve tam bir şekilde ödemektir.

3-Düşük Tutarlı Kredi Alın:

Kredi notunuzun yükselmesi için bir diğer koşul ise düşük miktarlı bir kredi çekmek ve çektiğiniz kredi borcunu her ay düzenli ödeyerek kredi notunuzu yükseltme sürecine olumlu bir şekilde katkı sağlayabilirsiniz.

Kredi veya Kredi Kartı Alamıyorsanız Yapmanız Gereken;

Kredi notunuz eğer bankaların size kredi veya kredi kartı veremeyeceği kadar düşük ise banka hesabı açtırarak kredi notu yükseltme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Maaşınızı aldıktan hemen sonra paranızı bu hesaba yatırarak tüm harcamalarınızı bu hesap üzerinden gerçekleştirin.

İstanbul Finans Danışmanlık için hemen 444 3 291 nolu numarayı arayın kredi imkânlarımızdan sizlerde yararlanın.

Daha Fazla
Emeklilere Özel PTT Kredisi

 Emekli iseniz ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız PTT aracılığı ile kredilerimizden faydalanabilirsiniz.

 PTT ile anlaşması olan bankaların sunduğu avantajlı faiz oranlarından faydalanarak bireysel kredi seçeneklerimizden sizlerde yararlanın.

 Kredi talebinde bulunanlar için aracılık görevi üstlenen PTT aracılığıyla ilgili bankaya yönlendirilir ve başvurunuz banka tarafından değerlendirilmektedir. Hemen firmamıza gelerek bu ayrıcalıktan sizlerde faydalanabilirsiniz.

PTT aracılığı ile alacağınız kredi için hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Emekli Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Emekli kredisi kullanacak müşterilerimiz için ilk önce sağlık sigortası koşulu bulunmaktadır. Sağlık sigortasının koşulları ve ücreti kişiden kişiye değişim göstermektedir. Emekli kredisi için yaş sınırı 75 olması gerekmektedir.

Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport,

Gelir durumunuzu gösteren belgeler,

Çiftçiler için çiftçilik belgesi,

Özel sektör için maaş bordosu,

Emekliler için emekli cüzdanı.

Sizlerde bu belgeler ile emekli kredisi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın sevdiklerinizle yaşayacağınız mutlu günleri ertelemeyin.

Daha Fazla
İstanbul Finans Danışmanlık Farkı

Dilediğiniz konut kredisi ister araç kredisi, ihtiyaç kredisi, emekli kredisi, ticari kredi vb. kredi türünü belirleyin hayallerinizi bir sonraki tarihe ertelemeden nakit paraların sahibi olun. Sizlerde 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşarak veya www.istanbulfinansdanismanlik.com adresinden başvuru yaparak kredilerimizden faydalanabilirsiniz.

Gelirinizi belgeledikten sonra sizlerde başvurularınızı yapın ve her türlü konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Araç kredisi, sıfır ve ikinci el araçlar olmak üzere ayrılır. Aylık geliriniz, satın almak istediğiniz arabanın değeri ve geri ödeme yapmak istediğiniz vade uzunluğu karşılaşacağınız kredi teklifini çoğunlukla etkiler.

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus cüzdanı fotokopisi, Pasaport ya da sürücü belgesi,

Gelirinizi belgeleyen evraklar,

Serbest meslek sahipleri için vergi levhası,

Ticari Taşıt Kredisi Çekmek İçin Gerekli Evraklar:

Ticaret Sicil Gazetesi,

Son vergi levhası,

İkinci el araçlar için ruhsat,

Gelirinizi belgeleyen tablo,

Firma imza sirküleri,

Faaliyet belgesi,

Sıfır araçlar için proforma faturası.

 En uzun vade seçenekleri ile sizlerde hayallerinizdeki araçlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla
Krediler İçin 444 3 291

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde kredilerimiz için uzakta olmanızı engel olarak görmeden bizimle tanışabilir emekliyseniz emekli kredisi, çalışan iseniz ihtiyacınıza göre adlandırılan kredi avantajlarımızdan, ev sahibi olmak istiyor iseniz konut kredisi avantajlarımızdan,  taşıt sahibi olmak istiyorsanız da araç kredisi fırsatlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

En uygun kredi alternatiflerimiz ile hemen firmamıza başvuruda bulunarak ihtiyacınız olan kredilere anında sahip olabilirsiniz. Banka banka gezmenize gerek kalmadan avantajlarımızdan anında yararlanın.

Avantajlarımız ile sizler de artık nakit para ihtiyaçlarınıza anında sahip olabilirsiniz.

Kredilerimiz hakkında en yakın bilgileri 444 3 291 nolu numara üzerinden öğrenebilirsiniz.

Şimdi evinizde oturduğunuz da veya çalışırken ya da yolda yürürken web sitemiz üzerinden başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hayallerinizdeki kredilere sahip olmak için gerekli olan belgeleri temin ederek firmamızı ziyaret edebilir, İstanbul Finans Danışmanlık ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bizim Farkımız İse;

Tüm nakit para seçeneklerimiz ile avantajımız güvenilir hizmet politikasına uygun şekilde anında ulaşılabilir ve online destek hizmetlerimiz ve aynı zamanda yasal yükümlülüklere uygun bir şekilde müşteri ilişkilerini yönlendirmek, yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

En önemli unsurlardan biride tüm müşterilerimize eşitlik ilkesine uygun şekilde yaklaşarak güvenilir ve kaliteli destekleri İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK adı altında sağlamaya devam ediyoruz.

Daha Fazla
Neden Kredi Alamıyorum

 Günümüz ekonomik dünyası çerçevesinde, kredi kartı kullanımı veya kredi çekme ihtiyacı bir noktada herkes için gerekmektedir.

Bankalarımız, kredi kartı başvurusunda veya kredi başvurusu değerlendirmesi gerçekleştirirken çeşitli ölçütler sunmuştur. Bazı müşterilerimiz ise bu şartların dışında kaldığı için reddedilmektedir.

Kredi başvurusunda gelir beyanı etmiş fakat bu geliri belgelememiş iseniz,

Belgelediğiniz gelirin çekmek istediğiniz kredi tutarı ile arasında fark var ise,

Kredi başvurusu sırasında başka bir bankadan kullandığınız krediniz devam etmekteyse ve özellikle diğer kredi ödemesinde sorun yaşanmakta ise,

Müşterilerimizin, son bir yıl içerisinde kredi kartı ödemesi ya da kredi ödemesi işlemlerinde düzensizlik görülüyor ise,

 “Kara Liste” ismi verilen uygulama içerisinde kredi sicilinde bir yasal veya idari takip geçmişi var ise,

Kredi talebini gerçekleştiren tüketici geçmişte bir başka arkadaşının borcuna kefil olduysa ve borç sahibinin geri ödeme yapmaması sebebiyle takip altına alındı ise,

Kredi talebinde bulunan tüketicinin başvurusu büyük ihtimalle reddedilmektedir. Bu sebeple tüketicilerin kredi notunu yüksek tutmak ve kara liste uygulamasında bulunmamak için düzenli ödeme yapmaları çok önemlidir.

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde hayallerinize artık çok yakınsınız. Hemen 444 3 291 nolu numaradan 

Daha Fazla
Finans Danışmanlık Hizmetleri

Neden kredi çekmeliyim?

Başkasına borçlanmak yerine kendinize borçlanın sizlerde nakit paraların sahibi olun ….

Kredi çekmek için temel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi göz önüne alarak size en uygun kredileri seçmekte ve finansal gücümüzü sunmaktayız.

81 ilde adımızı duyurmaya devam ettiğimiz finansal gücümüz için hemen bize ulaşın sizlerde ihtiyacınız olan tüm çözümlerin bizimle birlikte sahibi olun.

Kredi çekmenin asıl amacı olan nakit para çözümleri şimdi sizlerle...

Kredi çekmek isteyen müşterilerimiz için belirli şartlarımız yer almaktadır.

Kredi çekmek isteyen müşterilerimizin yaş unsurundan çalışma şekline kadar önemsemekte ve yasal takip altında olmayan tüm müşterilerimizin ödeme performansını da göz önüne alarak size en kalıcı çözümleri sunmayı amaçlamaktayız.

İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Koşullar;

Sigortalık Süresi,

Ödenmemiş Borcun Olması,

Kredi Notu,

İdari Takipte Olmamanız,

Ödeme Geçmişinizin Düzenli Olması önemli etkenler arasında bulunmaktadır.

İstanbul Finans Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız kredinizi olumsuza taşıyacak unsurlardan arınmanız gerekmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık için 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın sizlerde ayrıcalıklarımızın sahibi olun…

Daha Fazla
İş Kurmak İçin Harika Fırsat

Harika Fırsatlar İstanbul Finans Danışmanlık’ta.

İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasından ihtiyacınız olanı hemen belirleyin sizlerde iş kurmanın tadını çıkartın. Artık iş hayallerinizi ertelemeden sizlerde ticari kredi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. İşini büyütmek ve genişletmek kendine yenilik katmak isteyen tüm müşterilerimiz için danışman ekiplerimiz sizleri bekliyor.

Sizlerde zamanı iyi değerlendirin fırsatlarımızdan faydalanın…

Şimdi kredileriniz çok daha hızlı çok daha güvenilir.

İş kurmak için gerekli nakit paralara 444 3 291 ile sahip olun sizlerde tadını çıkartın…

Hızlı Kredi Başvurusu için TIKLAYIN!

İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Koşullar;

Sigortalık Süresi,

Ödenmemiş Borcun Olması,

Kredi Notu,

İdari Takipte Olmamanız,

Ödeme Geçmişinizin Düzenli Olması önemli etkenler arasında bulunmaktadır.

İstanbul Finans Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız kredinizi olumsuza taşıyacak unsurlardan arınmanız gerekmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık için 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın sizlerde ayrıcalıklarımızın sahibi olun…

İster büyük işletme sahibi olun ister küçük hemen gelişime yeniliğe açık stratejilerimiz ile sizlerde tanışın…

Daha Fazla
İFD Kredi Seçeneklerimiz

İstanbul Finans Danışmanlık ile Evlilik kredisi, ev masrafları, tatil masrafları, eğitim masrafları, borç kapatma vb. gibi kredi seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik herhangi bir kredi türünden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve anında çözümlerimiz ile sevdikleriniz ile zamanın tadını çıkarın.

İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında konut kredisi, taşıt kredisi, emekli kredisi vb. kredi türlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kredi fırsatlarımız ile finansal danışmanlık hizmetlerimiz hızla devam ediyor.

Hemen kredi al kredi başvurusu için gerekli belgeler;

Gayrimenkul kira geliriniz var ise gelirinizi belgeleyen hesap dokümanları,

Yasal işlemlerden dolayı nüfus cüzdanı,

Özel sektör çalışanı iseniz imza sirküleri ve vergi levhası,

Çiftçiler için arazi tapu fotokopisi ve çiftçilik belgesi gerekmektedir,

Serbest meslek sahibi iseniz bilanço veya gelir tablosu, ticari sicil kaydı, vergi levhası, oda kayıt belgesi yeterlidir,

Emekli iseniz E-Devlet şifresi ve emekli cüzdanınız.

Sizlerde bu belgelerle başvuru yaparak anında kredi sahibi olabilirsiniz. 444 3 291 nolu numarayı arayın çözümlerimizden yararlanın.

Daha Fazla
Emekli Kredisi Al Cebini Rahatlat!

İstanbul Finans Danışmanlık Avantajlarımız Devam Ediyor

Emekli kredisi avantajlarımız hız kesmeden devam ediyor. Kredi seçeneklerimiz arasında bulunan emekli kredisi emekliler için sağlanılan kredi çeşididir.

Emekli kredisi avantajımız için daha fazla zaman kaybetmeden ister emekli, ister çalışan olun ihtiyacınız olan herhangi bir kredi çeşidine anında sahip olabilirsiniz. 81 İl’de adımızı duyurarak finansal desteğimiz ile sizlere yardım etmeye devam ediyoruz.

İstanbul Finans Danışmanlık avantajları ile banka banka dolaşmadan anında kredi seçeneklerimizden birine sahip olabilirsiniz.

Emekliler için sağlanılan kredi çeşitlerimiz artık sizlerle.Kredi türlerimiz için, Nüfus cüzdanınız ile birlikte firmamıza gelerek dilediğiniz kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

İstanbul Finans Danışmanlık Emekli Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar;

Emekliler için emekli cüzdanı

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Gelir durumunuzu gösteren belgeler

Özel sektör için maaş bordosu

Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport

Hemen 444 3 291 nolu numaradan da bize ulaşarak kredi ile ilgili sorularınızı sorup, çözümlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi İçin 444 3 291

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde dilediğiniz ihtiyaç kredisi, konut kredisi, emekli kredisi, ticari kredi, taşıt kredisi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Hayallerinizi daha fazla ertelemeden kredilerimizden yararlanarak sizlerde nakit paraların sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Finans Danışmanlık “İhtiyaç Kredisi İçin Neler Gerekli?”

Nüfus cüzdanı: Bütün resmi işlemlerde de istenildiği gibi nüfus cüzdanı ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

İkametgâh belgesi ya da adınıza ait fatura,

Gelir belgesi:

Emekliler için E-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi bankaya iletmeleri yeterli olacaktır.

Özel sektör çalışanları ve memurlar için Kredi işlemi yaparken maaş bordolarını bankaya teslim etmesi gerekmektedir.

Gayrimenkul kira geliri olanlar için ödemeleri gösteren banka hesap dökümünün verilmesi gerekmektedir.

Serbest meslek sahipleri ve iş ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi gerekmektedir.

Çiftçiler için çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri gerekmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık ile İhtiyaç kredi başvurusu için 444 3 291 nolu numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Finans Danışmanlık

Kredi seçeneklerimiz arasında yer alan taşıt kredisi ile istediğiniz araçlara sahip olmak artık çok kolay. 

 

İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi başvurunuz ile birlikte hangi krediyi istediğinizi belirtin, sizlere yardımcı olalım. 

 

Taşıt kredisi İçin Gerekli Belgeler: 

 

  • Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı ve kimlik fotokopisi, 
  • 0 km taşıt alımı için aracın proforma faturası, 
  • İkinci el taşıt alımı için aracın ruhsatı, 
  • Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi ve belgenin fotokopisi, 
  • Serbest meslek sahibiyseniz vergi levhasının fotokopisi, 
  • Emekliyseniz maaş cüzdanınızın fotokopisi, 
  • Kendinize ait kira geliriniz varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi, 
  • Ücretli çalışansanız son maaş bordrosunun fotokopisi ya da şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi, 
  • 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ait işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı. 

Sizlerde bizi tercih edebilir ve kredi avantajlarımızdan kolayca haberdar olabilirsiniz. Gerekli belgeler ile birlikte fırsatlarımız için bizleri arayabilirsiniz. 444 3 291 

Daha Fazla
Finans Danışmanlık Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde hayallerinize kavuşabilirsiniz. Nakit paraların sahibi olarak sizlerde sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Kredi çekerken bordrolu çalışanlar için gelir-gider dengesi belirli ve de kayıtlı olduğu için kredi almak daha avantajlıdır. Kredi çekmek için belirli koşullar arasında sigorta, kredi notu ve sabit gelir yeterliliği gibi belgeler yer almaktadır. Bazı müşterilerimizin ise sigortası olmadığı için sabit bir gelir beyan etmesi zor olacağı için bankalardan kredi alamama durumu ile karşılaşabiliyorlar.

Emekliler ve esnaflar ise özel sigorta belgeleri ile kredi almaktadırlar. Bu kişilere kefilsiz, şartsız ve kredi notuna bakmadan anında istenilen miktarda kredi sunulabilmektedir.

Kredi notu düşük olan müşterilerimizin ise kredi çekme imkânı düşüktür. Öbür yandan sigorta ve gelir belgesi gibi belgelerle bankalara teslim edilmesi de gerekmektedir. Fakat sigortasız olanlara da kredi verilebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz bankalar zaman içerisinde sigortası olmayanlara özel kredi imkânları sağlayabiliyorlar. Bu anlamda kredilerin ismini de iyi öğrenmek gerekmektedir. Sigortasız olanlara kredi diye adı geçmeyebilir ama ev hanımlarına kredi demek genelde gelir belgesi olmayan çalışmayan ve sigortası olmayanlar belirtilmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık ile başvuru yapmak ve kredi ürünlerimizden yararlanmak için 444 3 291 nolu numaradan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Emeklilere Kredi İmkanı

İstanbul Finans Danışmanlık kredi seçeneklerimiz ile İhtiyacınız olan tüm nakit ihtiyaçlar cebinizde. Nerede olursanız olun başvuru kolaylıklarımızdan yararlanabilir sizlerde nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.
Seçeneklerimiz arasından ister konut kredisi, ister araç kredisi ister ihtiyaç kredisi birini belirleyin hemen başvuru kolaylıklarımızdan faydalanın. Zamanı sevdiren finans firmanız için 444 3 291 nolu numaradan danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.
Kredi İçin Neden Finans Firması?
Banka banka gezmenize gerek kalmadan tüm sorunlarınıza çözüm üreten danışmanlık firmamız şimdi 81 ilde övgü ile bahsedilmeye devam ediyor. Sizin adınıza en uygun bankayı araştırarak sunup değerlendiriyoruz.
İster emekli olun ister çalışan sizlerde tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.
İstanbul Finans Danışmanlık kredilerimiz için şimdi hemen başvurunu yap sende sevdiklerinle mutlu günlerin tadını çıkart!

Daha Fazla
Taşıt Kredisi

İstanbul Finans Danışmanlık ile taşıt kredisi, oto kredisi, araç kredisi, otomobil kredisi olarak da isimlendirilmektedir. 0 km araçlar ve ikinci el 5 yaşa kadar olan araçlar için taşıt kredisi kullanılabilmektedir.
0 km araçlar: Araç rehin alınır ve kefil istenmez.
2. el araçlar: Kefil istenir.
İstanbul Finans Danışmanlık Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:
  Nüfus cüzdanı fotokopisi, Pasaport ya da sürücü belgesi,
  Gelirinizi belgeleyen evraklar,
  Serbest meslek sahipleri için vergi levhası,
  Ticari Taşıt Kredisi Çekmek İçin Gerekli Evraklar:
  Gelirinizi belgeleyen tablo,
  Firma imza sirküleri,
  Faaliyet belgesi,
  Ticaret Sicil Gazetesi
  Son vergi levhası,
  İkinci el araçlar için ruhsat,
  Sıfır araçlar için proforma faturası,
Bankaların taşıt kredisi ürünlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bankaların belirttiği bu evraklar ile yola çıkarak kredi başvurunuzu değerlendirecek ve sonucu size bildirecektir. Bankalar ilk başvuruda kefil istememekte fakat gereken durumlarda kefil isteğinde bulunmaktadırlar.
İstanbul Finans Danışmanlık Taşıt Kredisi İçin 444 3 291 Nolu Numaradan Bizlere Ulaşabilir, Kredi Talebinizi Gerçekleştirip, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.
 

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi Çözümleri

İstanbul finans danışmanlık ile ihtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kullanmış olunan bir kredi çeşididir.

İstanbul finans danışmanlık ihtiyaç kredisi şartları:

Kredi notunuzun kredi çekebilecek düzeyde olması,

Kredi kullanabilmek için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız,

Bankalar ile çalışmanızın düzgün olması,

Gelirinizi belgelemeniz ve yasal ve İdari takip altında olmamanız gerekmektedir.

İstanbul finans danışmanlık İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

1- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport,

2- İkamet belgesi ya adınıza ait düzenlenmiş fatura,

3- Gelir Belgesi.

-Özel Sektör Çalışanları ve Memurlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu, şirket imza sirküleri,

-Serbest Meslek Sahipleri ve Şirket Ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,

-Emekliler için gelir belgesi olarak emekli maaşı hesap cüzdanı,

-Çiftçiler için gelir belgesi olarak çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,

-Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar için gelir belgesi olarak tapu belgesi, kira kontratınız var ise ve kira bankadan yatıyorsa ödemeleri gösteren banka hareketleri.

İstanbul finans danışmanlık krediler için sizlerde bu belgeler ile firmamıza gelerek ya da 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilir, kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla
Taşıt Kredisi Hayat Sigortası

 İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında yer alan taşıt kredisi dışında diğer kredilerimizden de yararlanabilirsiniz.
 İstanbul Finans Danışmanlık ile taşıt kredisinde hayat sigortası yaptırma zorunluluğu ilgili mevzuatta bulunmamaktadır.
Ancak bankanın taşıt kredisi sözleşmesinde tüketiciye böyle bir zorunluluk yükleyip yüklemediğine bakmak ve sözleşmeyi dikkatle incelemek gerekmektedir. Bankalara tanınan sözleşme serbestîsine göre bankanın “Hayat sigortası yaptırmadan taşıt kredisi kullandırmam” deme hakkı vardır.
Bu durumda tüketici, sözleşmeyi değiştirerek hayat sigortası zorunluluğunun kaldırılmasını talep edebilir. Bu durumda banka, talebe olumsuz yanıt verme ve kredi kullandırmama yetkisi vardır.
Hayat sigortası yaptırmanın avantajı ise; Krediyi alan kişinin vefat etmesi durumunda, kalan borcu sigorta fonu karşılar, varisler borçtan sorumlu olmaz. Zorunlu olmasa dahi sigorta yaptıracak tüketici için önemli bir noktanın da gözden kaçırılmaması gerekmektedir. Ferdi hayat sigortası ve hayat sigortası içerik olarak birbirinden farklıdır. Ferdi kaza sigortası sadece kaza anındaki ölümlerde geçerliyken, hayat sigortasının kapsamı oldukça geniştir.
Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:
Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi,
0 km araç alımı için aracın proforma faturası,
2. el araç alımı için aracın ruhsatı,
Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi fotokopisi,
Kişi ücretli çalışan ise son maaş bordrosunun fotokopisi veya şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi,
Serbest meslek sahibi ise vergi levhasının fotokopisi,
Emekli ise maaş cüzdanının fotokopisi,
Kişinin kendine ait kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi,
İkametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz faturası gerekmektedir.
İstanbul Finans Danışmanlık ile taşıt kredisi hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. 
 

 

Daha Fazla
Ticari Kredi Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi işletmelerin kendini geliştirmek amacıyla yapacağı yatırımlar ya da borçları için kullanabileceği kredi ürünlerimizden biridir.
Küçük işletmelerden büyük holdinglere kadar bütün firmalar sunmuş olduğumuz ticari kredilerimizden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan finansal kaynaklar bankalarımız tarafından karşılanarak belirli vadelere yayılır. Bu şekilde işletmeler daha rahat bir şekilde finansal kaynağa ulaşmış olur. Geniş zaman dilimlerinde borçlandığı tutarı bu şekilde geri öder. 
İstanbul Finans Danışmanlık Ticari Kredi Almak İçin Gerekli Belgeler:
Ticari kredi alabilmek için öncelikle küçükte olsa bir firmaya sahip olunması gerekir. Firmanın faaliyetli bir şekilde çalışması ve bankalar arası ilişkilerinde de herhangi bir pürüz olmaması gerekmektedir. 
Ticari kredi çekebilmek için kredi alabilme koşullarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmiş olması gerekir. İstenen evraklar tamamlandıktan sonra banka şubemize gelerek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli evraklar ise:
Firmanın imza sirküleri,
 Vergi levhası, 
Resmi gazetesi, 
Bağlı olduğu ticaret odası kaydı gibi evraklar gerekmektedir.
 İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi dışında emekli kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın avantajlarımızın sahibi olun…
 

Daha Fazla
Konut Kredisi

İstanbul finans danışmanlık ile eğer bir eviniz yok ise ve geleceğe yatırım yapmak için kredi fırsatlarımız devam ediyor…
Başkasına borçlanarak kira ödemek yerine kredi imkânlarımız ile kira öder gibi konut sahibi olabilirsiniz.
İstanbul finans danışmanlık ile konut kredisi talep etmeden önce gerekli birkaç evrak bulunmaktadır. 
Öncelikle düzenli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmanız da gerekir. 
Bunların yanı sıra kredi notunuzun da kredi alabilecek düzeyde olması gerekmektedir. En az 1 kefile de ihtiyaç duyulmaktadır.
Konut Kredisi İçin Gerekli Evraklar:
Nüfus cüzdanı fotokopisi / sürücü belgesi ya da pasaport,
Gelir belgesi,
Serbest çalışanlar için vergi levhası,
İkametgâh belgesi, 
Adınıza ait bir fatura,
Alınacak olan evin tapusu.
Bu belgeler ile firmamız gelerek konut kredisi talebinde bulunabilirsiniz. 
KONUT KREDİSİ İLE DAİRE SAHİBİ OLMANIN TADINI ÇIKARTIN… 
Artık kredi sahibi olmak çok daha kolay. Sizlerde ihtiyacınız olan nakit paralara sahip olarak anında ihtiyacınız olan kredilere çözüm bulabilirsiniz.
Finans kurumumuzun sağladığı bankalarımızdan konut kredisi ürünlerinden yararlanarak kira öder gibi ev sahibi olmanız artık çok mümkün.
İstanbul Finans Danışmanlık için hemen 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 

Daha Fazla
En Uygun Krediler

İstanbul finans danışmanlık emekli kredisi için daha fazla beklemeyin. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel zamanları ertelemeden kolaylıkla nakit paralara sahip olmak artık çok kolay… Emeklileri düşünen tüm finansal çözümler sizlerle. Avantajlarımız hız kesmeden devam ediyor… Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, ticari kredi, emekli kredisi seçeneklerimiz arasından birini belirleyin nakit paraların sahibi olun.
İhtiyacınız olan kredilerimiz ile sizlerde hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan sevdikleriniz ile mutlu günlerin tadını çıkarın…
İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında yer alan emekli kredisi için belgeler ve koşullar bulunmaktadır.
Emeklilere uygun faiz oranlarının yer aldığı kredilerimiz ile emekliler de artık ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan hemen nakit para çözümleri ile tanışacaklar. Gerekli olan şartlar yerine getirildikten sonra firmamıza uğrayarak emekli maaşını PTT’den alan tüm müşterilerimiz için kredi sağlanılmaktadır. 
Emeklilere özel olarak sunulan kolaylıklarımız ile nakit paralar anında cebinizde…
Emekli Kredisi İçin;
PTT Emekli Kredisi Başvurusu için hemen başvuru sayfamızdan iletişim bilgilerinizi bırakın finans firmanız dönüş sağlasın.
PTT’den maaş alan emekli vatandaşlarımız; nüfus cüzdanıyla beraber firmamıza gelerek ihtiyaçlarınızı belirtin.
Firmamızın sunduğu PTT kredisi ile tüm ihtiyaçlarınıza en yakın ve en hızlı çözümleri sağlamak artık çok kolay.
İster ihtiyaç kredisi, ister konut kredisi, ister taşıt ve daha fazla nakit paraya anında sahibi olabilirsiniz. Hayallerinizi ve ya yapmak istediğiniz işlerinizi artık ertelemeyin. Sevdikleriniz ile tatil yapma imkânı, herhangi bir sağlık durumu için nakit para ihtiyaçlarınız ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeyin. Sizler için finansal hizmetlerimiz devam ediyor.
Başvurusu İçin Gerekli Evraklar; 
Emekliler için emekli cüzdanı 
Çiftçiler için çiftçilik belgesi
Gelir durumunuzu gösteren belgeler
Özel sektör için maaş bordosu
Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport
İster 444 3 291 nolu numarayı arayarak diler firmamızı ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Adımızı 81 İl’de duyurmaya devam ediyoruz.
Emekli kredisi ile birlikte konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çözümlerini sağlamaya devam ediyoruz.
Emeklilerimizin düzenli geliri ve düzenli maaş yatmalarından kaynaklı olarak sağlanan kredi seçeneklerimiz İstanbul Finans Danışmanlık'ta sizleri bekliyor.

Daha Fazla
İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

İstanbul finans danışmanlık kredi avantajlarımız ile sizlerde kredi sahibi olabilir 444 3 291 nolu numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.
Finansal çözümlerimiz arasından İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, ticari kredilerden birini belirleyin güzel günlerin tadını çıkartın. En kalıcı çözümler Uygun kredi seçenekleri ile sizleri bekliyor.
İhtiyacınız olan kredilere sahip olmak sevdiklerinizle mutlu tatilin tadını çıkartmak ve nakit para sorununu ortadan kaldırmak için bizim ile tanışın.
Banka banka gezmenize gerek kalmadan sizlerde nakit paralara sahip olabilirsiniz.
Siz başvuru yapın sizin adınıza biz süreçleri gerçekleştirelim.
Sizin adınıza gerçekleştirilmiş olan tüm kredi takip süreçleriniz için en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sağlıyorum.
Bizi tercih eden ve tercih etmek için 81 il’den bizlere ulaşan müşterilerimiz için artık rahatlama dönemi başladı.
Kredi al sende farkımızı keşfetmenin tadını çıkart!
İstanbul Finans Danışmanlık Kredi Seçeneklerimiz İçin Gerekli Belgeler;
Özel sektör çalışanı iseniz imza sirküleri ve vergi levhası,
Gayrimenkul kira geliriniz var ise gelirinizi belgeleyen hesap dokümanları,
Emekli iseniz E-Devlet şifresi ve emekli cüzdanınız,
Yasal işlemlerden dolayı nüfus cüzdanı,
Serbest meslek sahibi iseniz bilanço/gelir tablosu, vergi levhası, ticari sicil kaydı, oda kayıt belgesi yeterlidir.
Çiftçiler için arazi tapu fotokopisi ve çiftçilik belgesi gerekmektedir.
Evlilik kredisi, ev masrafları, tatil masrafları, eğitim masrafları, borç kapatma vb. gibi kredi seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik herhangi bir kredi türünden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve anında çözümlerimiz ile sevdikleriniz ile zamanın tadını çıkarın.
İstanbul finans danışmanlık ile kredi avantajlarımızdan faydalanabilmek için 444 3291 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu günlerin tadını çıkartın, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin…
 

Daha Fazla
Emeklilere Müjde

İstanbul finans danışmanlık seçeneklerimiz ile İhtiyacınız olan tüm nakit ihtiyaçlar cebinizde. Nerede olursanız olun başvuru kolaylıklarımızdan yararlanabilir sizlerde nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.
Seçeneklerimiz arasından ister konut kredisi, ister araç kredisi ister ihtiyaç kredisi birini belirleyin hemen başvuru kolaylıklarımızdan faydalanın. Zamanı sevdiren finans firmanız için 444 3 291 nolu numaradan danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.
Neden Finans Firması
Banka banka gezmenize gerek kalmadan tüm sorunlarınıza çözüm üreten danışmanlık firmamız şimdi 81 ilde övgü ile bahsedilmeye devam ediyor. Sizin adınıza en uygun bankayı araştırarak sunup değerlendiriyoruz.
İster emekli olun ister çalışan sizlerde tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.
Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, ticari kredi, emekli kredisi seçeneklerimiz arasından birini belirleyin nakit paraların sahibi olun.
İhtiyacınız olan kredilerimiz ile sizlerde hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan sevdikleriniz ile mutlu günlerin tadını çıkarın…
Kredi seçeneklerimiz arasında bulunan emekli kredisi için belgeler ve koşullar yer almaktadır.
Emekli kredisi avantajlarımızdan avukatlık, icra veya yasal takipte olmadığınız takdirde faydalanabilirsiniz.
Emekli iseniz ve avantajlarımıza sahip olmak istiyorsanız 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
Emekli Kredisi İçin Gerekli Evraklar:
Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Pasaport,
Gelir durumunuzu gösteren belgeler,
Emekliler için emekli cüzdanı,
Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
Özel sektör çalışanı iseniz maaş bordosu.
Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,
Gayrimenkul kira geliri olanlar için kira bankaya yatıyorsa, ödemeleri gösteren banka hesap dökümünü.
İstanbul finans danışmanlık için şimdi hemen başvurunu yap sende sevdiklerinle mutlu günlerin tadını çıkart!
 

Daha Fazla
Farkımızı Sizde Yaşayın!

İstanbul finans danışmanlık farkını sizlerde yaşayın diye avantajarımızı hızla sunmaya devam ediyoruz.
81 İl'de devam eden başarılarımız ile müşteri dostu ve güvenilir çözümler üretiyoruz.
Anında nakit paralara sahip olarak sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkartabilirsiniz.
Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması şartıyla bankalar tarafından verilen bir kredi ürünüdür. Kredinin vadesi çoğunlukla sabit faiz oranlarıyla 5 ila 30 yıl arasında farklılık göstermektedir.
Konut Kredisi Başvurusu
Konut kredisi başvurusu bankadan bankaya farklılık göstermekle beraber gerekli olan belgelerin hazır olması halinde çoğunlukla aynı gün içerisinde gerçekleştirilen bir işlemdir. Kredi hesaplamanızı yapmış ve ödeme gücünüze en uygun konut kredisi teklifini bulmuşsanız başvuru yapmak için aşağıdaki belgeleri yerine getirmeniz ve bankalarımızın aradığı koşulları karşılıyor olmanız yeterlidir.
Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler;
Kimlik,
İkametgâh belgesi,
Tüketicinin adına kayıtlı bir fatura,
Gelir durumunu gösterir bir belge veya belgeler,
Satın alacağı gayrimenkule ait tapu fotokopisi.
Kredi kararı, belirtilen şartlardaki bir kredinin geri ödeme koşullarının müşterinin ödeme gücüne bağlıdır.
Kredi Notum Kaç Olmalı?
Kredi alabilmek için en önemli koşullardan biride kredi notu olmaktadır. Kredi notu sizin kredi değerinizi belirlemekte ve ona göre yol izlenmektedir. Kredi alabilmek için kredi notum kaç olmalı diye soruyorsanız kredi notu alt sınırı bankadan bankaya ve hatta çekmek istediğiniz tutara göre farklılık göstermektedir.
700 – 1500 puan Kötü
1500 – 1700 puan İyi
1700 üzeri Çok iyi
İstanbul finans danışmanlık için hemen 444 3 291 nolu numaradan başvurunu yap sende sevdiklerinle mutlu günlerin tadını çıkart!
 

Daha Fazla
Ticari Kredi

Ticari kredi, bir kurumun kendisini geliştirmesi için sağladığı yatırımlar ya da borçlarını ödeyebilmesi için kullanacağı finans desteklerinin tümünü ifade etmektedir. 
İstanbul Finans Danışmanlık çözümlerimiz arasından sizlere özel tüm finansal avantajlarımızı sağlamakta ve sunmuş olduğumuz ticari kredi avantajlarımız ile sizlerde hayal ettiğiniz iş sahasına atılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Firmalar ister küçük işletmeler olsun ister büyük işletmeler olsun bankalar tarafından bu kredi ürünlerinden faydalanma hakkına her zaman sahiptirler.
Ticari kredi ile birçok işletme sahibi işletmelerini geliştirmek istemekte ve yatırımların finansal yatırımlarını karşılayabilmek için bankalardan kredi başvurusunda bulunmaktadır. Kredi başvurularınız firmamız tarafından en güvenilir şekilde sağlanılarak TEK BİR BANKA İLE DEĞİL AKLINIZA GELEN VE GELMEYEN TÜM BANKALAR İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEKTE VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM ÇÖZÜMLERE ANINDA ULAŞMANIZI SAĞLAMAKTAYIZ.
Güçlü ve kalıcı stratejilerimizi profesyonel ekiplerimiz ve uzman danışmanlarımız eşliğinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Ticari kredi sahibi olmanız için öncelikle bir işletme sahibi olmalısınız. Ve kredi sağlamış olacağımız tüm işletmelerde bankalar ile herhangi bir sorunu olmaması gerekmekle beraber yasal takip altında olmaması da önemli etkenlerimiz arasındadır.
İstanbul Finans Danışmanlık Ticari Taşıt Kredisi Çekmek İçin Gerekli Evraklar:
Ticaret Sicil Gazetesi,
Son vergi levhası,
İkinci el araçlar için ruhsat,
Gelirinizi belgeleyen tablo,
Firma imza sirküleri,
Faaliyet belgesi,
Sıfır araçlar için proforma faturası.
 En uzun vade seçenekleri ile sizlerde hayallerinizdeki araçlara sahip olabilirsiniz.
HEMEN ARAYIN SİZLERDE GÜÇLÜ DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZDEN HEMEN FAYDALANIN…
 

Daha Fazla
Taşıt Kredisi Seçenekleri

Taşıt kredisi haricinde ihtiyacınız olan kredi çeşidine yönelik seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.
Banka banka gezmenize gerek kalmadan sizlere avantajlarımızı sunmaya devam ediyoruz.
Sıfır araç kredisi kullanmak isteyenlere yönelik koşulların daha kolay olmasına rağmen ikinci el araç kredisi kullanmak isteyenler şartları daha ağırdır. Bunun sebebi ikinci el taşıt kredilerinde kişinin kredi notu ortalamasının daha yüksek olması,  aracın belirli bir model yılı olması gerekir. Genelde uygulanan 2.  el taşıt kredisi için yaş sınırı 5 senedir.
Taşıt kredisinde hayat sigortası yaptırma zorunluluğu ilgili mevzuatta bulunmamaktadır. Ancak bankanın taşıt kredisi sözleşmesinde tüketiciye böyle bir zorunluluk yükleyip yüklemediğine bakmak ve sözleşmeyi dikkatle incelemek gerekmektedir. Bankalara tanınan sözleşme serbestîsine göre bankanın “Hayat sigortası yaptırmadan taşıt kredisi kullandırmam” deme hakkı vardır.
Bu durumda tüketici, sözleşmeyi değiştirerek hayat sigortası zorunluluğunun kaldırılmasını talep edebilir. Bu durumda banka, talebe olumsuz yanıt verme ve kredi kullandırmama yetkisi vardır.
Hayat sigortası yaptırmanın avantajı ise; Krediyi alan kişinin vefat etmesi durumunda, kalan borcu sigorta fonu karşılar, varisler borçtan sorumlu olmaz. Zorunlu olmasa dahi sigorta yaptıracak tüketici için önemli bir noktanın da gözden kaçırılmaması gerekmektedir. Ferdi hayat sigortası ve hayat sigortası içerik olarak birbirinden farklıdır. Ferdi kaza sigortası sadece kaza anındaki ölümlerde geçerliyken, hayat sigortasının kapsamı oldukça geniştir.
Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:
Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi,
0 km araç alımı için aracın proforma faturası,
2. el araç alımı için aracın ruhsatı,
Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi fotokopisi,
Kişi ücretli çalışan ise son maaş bordrosunun fotokopisi veya şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi,
Serbest meslek sahibi ise vergi levhasının fotokopisi,
Emekli ise maaş cüzdanının fotokopisi,
Kişinin kendine ait kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi,
İkametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz faturası gerekmektedir.
Sizlerde bu belgeler ile başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra taşıt kredisi imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. 
Hemen 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşarak kredi talebinizi gerçekleştirin, hayallerinizi ertelemeyin….
 

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi

İstanbul finans danışmanlık ile ihtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere sunduğumuz bir kredi türüdür.
Kredi: Geri almak şartıyla satın alma gücünün belirli bir vade ve faiz karşılığında devredilmesidir.
Bireysel Kredi: Ticari amaç dışında her türlü ihtiyacı karşılamak için kullanılan kredi türleridir.
İhtiyaç Kredisi: Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerçek kişilere verilen bireysel kredi çeşididir.
İster emekli kredisi ister konut kredisi ister araç kredisi ve daha fazlası için hemen başvuru kolaylıklarımızdan yararlanın sizlerde hayallerinize yakın olmanın tadını çıkartın.
Kredi danışmanlık firması olup 20 kişilik ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birbirinden farklı kitlemize 7 ayrı hizmetimizi en profesyonel şekilde sunmaktayız.
Profesyonel hizmetlerimiz arasında danışmanlık firmasına yakışır %100 Müşteri memnuniyeti amaç edinen stratejilerimiz bulunmaktadır.
Hemen kredi çözümlerimizden yararlanmak için 444 3 291 nolu numarayı arayabilir anında nakit para çözümlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.
Size daha iyi hizmet verebilmek için kusursuz hizmeti amaç edinmekteyiz.
Dilediğiniz yakınınızla gelin kahvenizi yudumlarken onaylanan kredinin mutluluğunu birlikte çıkaralım.
Emekli olan ve çalışan tüm müşterilerimize en hızlı kredi imkanı HEMENKREDİAL.COM ‘ da sizleri bekliyor.
İstanbul Finans Danışmanlık İhtiyaç Kredisi Şartları:
18 Yaşınızı doldurmuş olmanız,
Vergi Levhası yada SGK kaydı,
Yasal veya İdari takip altında olmamanız,
Gelir belgesi,
Bankalar arası çalışmalarınızın düzenli olması gerekmektedir.
İhtiyaç kredisi İçin Gerekli Belgeler:
1- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
2- İkamet belgesi veya başvuran adına düzenlenmiş son 3 aya ait fatura
3- Gelir Belgeleri
-Özel Sektör Çalışanları ve Memurlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu, şirket imza sirküleri.
-Emekliler için gelir belgesi olarak emekli maaşı hesap cüzdanı
-Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar için gelir belgesi olarak tapu belgesi, ilgili kira kontratı ve kira bankadan yatıyorsa ödemeleri gösteren banka hareketleri,
-Serbest Meslek Sahipleri ve Şirket Ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,
-Çiftçiler için gelir belgesi olarak çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri gerekmektedir.
Başvurularınızı hemen yapın onaylanan ilk kredi sizin krediniz olsun!
İstanbul finans danışmanlık kredi başvurusu için 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Emekli Kredisi Seçenekleri

İstanbul finans danışmanlık avantajları hız kesmeden devam ediyor… Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, ticari kredi, emekli kredisi seçeneklerimiz arasından birini belirleyin nakit paraların sahibi olun.
İhtiyacınız olan kredilerimiz ile sizlerde hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan sevdikleriniz ile mutlu günlerin tadını çıkarın…
İstanbul finans danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında bulunan emekli kredisi için belgeler ve koşullar yer almaktadır.
Emekli kredisi avantajlarımızdan avukatlık, icra veya yasal takipte olmadığınız takdirde faydalanabilirsiniz.
Emekli iseniz ve avantajlarımıza sahip olmak istiyorsanız 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
“Emekli Kredisi İçin Gereken Evraklar”
Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport,
Gelir durumunuzu gösteren belgeler,
Emekliler için emekli cüzdanı,
Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
Özel sektör çalışanı iseniz maaş bordosu.
Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,
Gayrimenkul kira geliri olanlar için kira bankaya yatıyorsa, ödemeleri gösteren banka hesap dökümünü.
İstanbul finans danışmanlık avantajlarımız hız kesmeden devam ediyor. Kredi seçeneklerimiz arasında bulunan emekli kredisi emekliler için sağlanılan kredi çeşididir.
Emekli kredisi avantajımız için daha fazla zaman kaybetmeden ister emekli, ister çalışan olun ihtiyacınız olan herhangi bir kredi çeşidine anında sahip olabilirsiniz. 81 İl’de adımızı duyurarak finansal desteğimiz ile sizlere yardım etmeye devam ediyoruz.
Banka banka dolaşmadan anında kredi seçeneklerimizden birine sahip olabilirsiniz.
Emekliler için sağlanılan kredi çeşitlerimiz artık sizlerle. Kredi türlerimiz için, Nüfus cüzdanınız ile birlikte firmamıza gelerek dilediğiniz kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.
Kredi için 444 3 291 nolu numaradan da bize ulaşarak kredi ile ilgili sorularınızı sorup, çözümlerimiz ile tanışabilirsiniz.
Artık kredileriniz için şubeye gitmenize gerek kalmadan tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı internetten, cepten ya da tabletinden üstelik işlem ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
Yönetim sistemlerindeki başarılarımız ile yasal takibiniz olmadığı sürece kredi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Kredi seçeneklerimiz ile sizlerde hayallerinize çok yakınsınız. Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşarak kredi talebinizi gerçekleştirin sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkartın.
İstanbul finans danışmanlık ile sizlerde hayallerinize bir tık uzaklıktasınız. Hemen 444 3 291 nolu numarayı arayın nakit paraların sahibi olarak sevdiklerinizle yaşayacağınız güzel günleri ertelemeyin.

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

İstanbul finans danışmanlık ile ihtiyaç Kredisi, anlaşmalı olduğumuz bankalar ile tüketici kredisi ve bireysel kredi kullandırımı kapsamında, evlilik, eşya alımı, küçük gereksinimler, tatil gibi ihtiyaçlar için kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere sunmuş olduğumuz bir kredi çeşididir.
Kredi seçeneklerimiz arasından konut kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi, emekli kredisi, ihtiyaç kredisi ve ihtiyacınıza yönelik adlandırılmış olan kredi türlerimizden faydalanabilirsiniz.
İstanbul finans danışmanlık ile sende bütçeni rahatlat... İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sizlerde sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında kavuşabilirsiniz.
Kredi seçeneklerimiz arasından;
Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, araç kredisi, emekli kredisi… Hemen birini belirleyin sizlerde sevdiklerinizle mutlu zamanların tadını çıkartın…
Başvuru kolaylıklarımızdan faydalanabilmek için İstanbul finans danışmanlık sitemizdeki başvuru butonunu tıklayarak dilediğiniz krediler için adım atabilirsiniz.
Sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu günleri ertelemeden sizlerde nakit paraların sahibi olabilirsiniz.
Hayalleriniz size bir tık uzaklıkta... Daha fazla zaman kaybetmeden hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın!
Kredi: Geri almak şartı ile satın alma gücünün belirli bir vade ve faiz karşılığında devredilmesidir.
Bireysel Kredi: Ticari amaç dışında olan her türlü ihtiyacı karşılamak için kullanılan kredi türlerimizdendir.         
İhtiyaç Kredisi: Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere sunmuş olduğumuz bireysel kredi türüdür. 
İhtiyaç Kredisi Çekebilmek İçin Gerekli Şartlar:
Kanunen kredi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız,
Vergi levhanızın veya SGK kaydınız olması,
Bankalar ile çalışmalarınızın düzgün olması,
Bankalara gelirinizi resmi evrak ile beyan etmeniz gerekmektedir.
İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:
1- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport,
2- İkamet belgesi ya da adınıza ait düzenlenmiş olan son 3 aya ait fatura,
3- Gelir Belgesi.
-Özel Sektör Çalışanları ve Memurlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu, şirket imza sirküleri,
-Emekliler için emekli maaşı hesap cüzdanı,
-Serbest Meslek Sahipleri ve Şirket Ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,
-Çiftçiler için gelir belgesi olarak çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,
-Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar için tapu belgesi, kira kontratı ve kira bankadan yatıyor ise ödemeleri gösteren banka hareketleri.
İstanbul finans danışmanlık için hemen 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşarak kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla
Emekli Kredisi Başvurusu

İstanbul finans danışmanlık için yaptığınız başvuru ile nakit sıkıntınız ortadan kalkıyor. Sizlere bütçenize göre, en uygun kredi fırsatlarından yararlanabilme imkânı sunuyoruz. Dilediğiniz takdirde, istediğiniz konut, ihtiyaç, ticari veya araç kredisine form doldurarak online başvuruda bulunabilirsiniz.
Arzu ettiğiniz kredi başvurusu için en güvenilir adrestesiniz. Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, her müşteri ile birebir ilgilenip isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmek bizim için birincil hizmettir
Kredi faizleri herkesin olduğu gibi emeklinin de gözünü korkutuyor. İçiniz rahat bir şekilde bize güvenebilir ve şubemize başvurunuzu yapabilirsiniz. İstediğiniz krediye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Daha fazla zaman kaybetmeden sizlerde kredi avantajlarımız hakkında bilgi sahibi olup talep ettiğiniz krediyi kullanabilirsiniz.
Hayallerinizin peşinden gitmek için artık beklemenize gerek yok. En hızlı ve güvenilir bir şekilde kredi imkânlarımızdan sizde yararlanmak istemez misiniz? 
İstanbul finans danışmanlık ile emekli kredisi için; 444 3 291 numaramız ile bizimle iletişime geçin.
Finansal farkımız ile emekli kredisi başvurunuzda sizlere yardımcı olmak isteriz. Öncelikle müşterinin bütçesine en uygun krediyi belirleyip hemen ardından işlem sürecini başlatıyoruz.
Herhangi bir avukatlık, icralık ve yasal takip altında olmadığınız takdirde her türlü kredi imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Diğer bir önemli etken ise daha önce çalışmış olduğunuz bankalar ile herhangi bir mevduatınızın olup olmadığıdır.
Bankalar ile çalışmalarınız düzenli ise sizlere sunduğumuz avantajlarımızdan her an haberdar olabilir talep ettiğiniz krediye istediğiniz vakit kavuşabilirsiniz.
Müşteriye sunulan %100 kredi seçeneklerimiz ile herhangi bir borç durumu olmadan kolaylıkla emekli kredisi çekebilirsiniz.
Emekli kredisi seçeneklerimiz ve kredi nasıl alınır sorularınız için hemen bizimle iletişime geçin
İstanbul finans danışmanlık ile dilediğiniz konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi, emekli kredisi, ticari kredi vb. kredi türünü belirleyin hayallerinizi bir ileri tarihe ertelemeden nakit paraların sahibi olun. Sizlerde 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşarak başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Gelirinizi belgeledikten hemen sonra sizlerde başvurularınızı gerçekleştirin ve her türlü konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi avantajlarımızdan faydalanın.
İstanbul Finans Danışmanlık ayrıcalıkları için 444 3 291

Daha Fazla
Finans Danışmanlık Ayrıcalıkları

İstanbul finans danışmanlık ile İhtiyaç Kredisi Çözümleri
İstanbul finans danışmanlık ile ihtiyacınız olan herhangi bir krediye anında sahip olabilirsiniz.
İhtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit para ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sunulan bir kredidir. İhtiyaç kredisi kullanabilmek için belirli koşullar bulunmaktadır.
Bu koşullardan en önemlisi 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
İstanbul finans danışmanlık  “İhtiyaç Kredisi İçin Neler Gerekli?”
Nüfus cüzdanı: Bütün resmi işlemlerde de istenildiği gibi nüfus cüzdanı ile başvuru yapmanız gerekir,
İkametgâh belgesi veya adınıza ait fatura,
Gelir belgesi: 
Emekliler için E-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi bankaya iletmeleri yeterli olacaktır.
Özel sektör çalışanları ve memurlar için Kredi işlemi yaparken maaş bordolarını bankaya teslim etmesi gerekmektedir.
Gayrimenkul kira geliri olanlar için ödemeleri gösteren banka hesap dökümünün verilmesi gerekmektedir. 
Serbest meslek sahipleri ve iş ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi gerekmektedir.
Çiftçiler için çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri gerekmektedir.
Kredi İstiyorum ile kredi avantajlarımız hızla devam ediyor. Sizlerde konut kredisi, taşıt kredisi, emekli kredisi, ticari kredi ve ihtiyaçlarınıza yönelik adlandırılan kredi türlerimizden faydalanabilirsiniz.
İstanbul finans danışmanlık  ile ihtiyaç kredisi, anlaşmalı olduğumuz bankalar ile evlilik, eşya alımı, küçük gereksinimler gibi ihtiyaçlar için kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla için sizlere sunmuş olduğumuz bir kredi türüdür.
İstanbul finans danışmanlık  ile İhtiyaç kredi başvurusu için 444 3 291 nolu numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Daha Fazla
Emeklilere Finans Ayrıcalıkları

İstanbul Finans Danışmanlık PTT Kredisi talep eden emeklilere özel ihtiyaç kredisi verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile artık emekliler de nakit para sahibi oluyor.
Maaşını PTT’den alan müşterilerimiz kredi alabilmektedir. Kredilerimizden faydalanabilmek için öncelikle emekli maaşını PTT’den almayan müşterilerimiz de maaşını PTT’ye taşıdıkları takdire kredilerimizden faydalanabilmektedir. 
İstanbul Finans Danışmanlık Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?
PTT aracılığıyla maaşını alan emekliler, nüfus cüzdanı ile beraber firmamızı ziyaret ederek kredi taleplerini başlatabilmektedir.
İhtiyaç Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:
1- Nüfus Cüzdanı
Tüm resmi işlerde de yer aldığı gibi nüfus cüzdanı ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir. 
2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura
3- Gelir Belgesi
Özel sektör çalışanları ve memurlar: Gelirlerini belgelemek için maaş bordrosu, şirket imza sirküleri fotokopisi,
Emekliler: Emekli maaşınızı gösteren bir belge,
Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları: Gelir belgesi olarak, güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,
Çiftçiler: Gelir belgesi olarak, çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,
Gayrimenkul kira geliri olanlar: Kira bankaya yatıyor ise ödemeleri gösteren banka hesap dokümanı gerekmektedir.
Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 
Emekli olmanız artık engel değil sizlerde kredilerimizden anında yararlanabilir kredi ürünlerimizin arasından bütçenize en uygun olanı belirleyebilirsiniz.
İstanbul Finans Danışmanlık'tan Emeklilere Özel Kredi;
Emekliler için bankalarımızın sağlamış olduğu kredileri kıyaslayarak en uygun olanı sizin adınıza belirliyoruz.
Bankaların önde gelen ihtiyaç kredisi ürünlerinden biri de emekliklere özel olarak sunulan kredilerdir.
Sebebi ise emekliklere verilen kredilerin geri ödenmeme riskinin yüksek olması ve emekli maaşını kendi bankasına taşıma veya kendi bankasında tutma istediği olmaktadır. Bunların yanında, kredi kartı kullanımı,  otomatik ödeme talimatları, paranın hesapta tutulması gibi ek birçok kazançları da bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı eğer kredi notunda problem bulunmuyorsa bankaların hızlı ve kolay kredi kullanacak kitle profillerinin başında, emekliler yer edinmektedir.
İstanbul Finans Danışmanlık farkını sizlerde yaşayabilirsiniz. Hemen başvurunuzu gerçekleştirin sizlerde dilediğiniz kredilerin sahibi olun!
 

Daha Fazla
Emekli Kredisi

İstanbul Finans Danışmanlık ile emeklilere özel kredi imkanlarımız hızla devam ediyor…

Emekli kredisi haricinde, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi ve ihtiyaçlarınıza yönelik talep ettiğiniz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Finans Danışmanlık ile uygun faiz oranlarının yer aldığı kredilerimiz sayesinde emekliler de artık ihtiyaçlarını bir ileri tarihe atmak zorunda kalmadan hemen nakit para çözümleri ile tanışacaklar. Gerekli şartların yerine getirilmesi halinde emekli maaşını PTT’den alan tüm müşterilerimiz için kredi imkanlarımız bulunmaktadır. Kredi imkanlarımızdan yararlanmak için avukatlık, icralık ya da yasal takip altında olmamanız gerekmektedir.

Emekliler için ihtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere sunduğumuz bir kredi türüdür.

Kredi: Geri almak şartıyla satın alma gücünün belirli bir vade ve faiz karşılığında devredilmesidir.

Bireysel Kredi: Ticari amaç dışında her türlü ihtiyacı karşılamak için kullanılan kredi türleridir.

İhtiyaç Kredisi: Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerçek kişilere verilen bireysel kredi çeşididir.

İstanbul Finans Danışmanlık ile İhtiyaç Kredisi Şartları:

18 Yaşınızı doldurmuş olmanız,

Vergi Levhası yada SGK kaydı,

Yasal veya İdari takip altında olmamanız,

Gelir belgesi,

Bankalar arası çalışmalarınızın düzenli olması gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi İçin Gerekli Belgeler:

1- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport

2- İkamet belgesi veya başvuran adına düzenlenmiş son 3 aya ait fatura

3- Gelir Belgeleri

-Özel Sektör Çalışanları ve Memurlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu, şirket imza sirküleri.

-Emekliler için gelir belgesi olarak emekli maaşı hesap cüzdanı

-Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar için gelir belgesi olarak tapu belgesi, ilgili kira kontratı ve kira bankadan yatıyorsa ödemeleri gösteren banka hareketleri,

-Serbest Meslek Sahipleri ve Şirket Ortakları için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,

-Çiftçiler için gelir belgesi olarak çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri gerekmektedir.

Kredi danışmanlık firması olup 20 kişilik ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birbirinden farklı kitlemize 7 ayrı hizmetimizi en profesyonel şekilde sunmaktayız.

Profesyonel hizmetlerimiz arasında danışmanlık firmasına yakışır %100 Müşteri memnuniyeti amaç edinen stratejilerimiz bulunmaktadır.

Emekli kredisi başvurusu için 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazla
Anında Kredi

İstanbul Finans Danışmanlık ile sende bütçeni rahatlat... İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sizlerde sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında kavuşabilirsiniz.
Kredi seçeneklerimiz arasından;
Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, araç kredisi, emekli kredisi… Hemen birini belirleyin sizlerde sevdiklerinizle mutlu zamanların tadını çıkartın…
Başvuru kolaylıklarımızdan faydalanabilmek için uygun kredi sitemizdeki başvuru butonunu tıklayarak dilediğiniz krediler için adım atabilirsiniz.
Kredi Danışmanlık Firmamızın Sizler İçin Sağladığı Kolaylıklar;
İstanbul Finans Danışmanlık seçeneklerimiz için 444 3 291 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.
Öncelikle banka banka gezmenize gerek kalmadan sizlerde nakit paralara anında sahip olabilirsiniz.
Siz başvuru yapın sizin adınıza biz süreçleri gerçekleştirelim.
Sizin adınıza gerçekleştirilmiş olan tüm kredi takip süreçleriniz için en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sağlıyoruz.
Bizi tercih eden ve tercih etmek için 81 il’den bizlere ulaşan müşterilerimiz için artık rahatlama dönemi başladı.
Kredi al sende farkımızı keşfetmenin tadını çıkart!
İstanbul Finans Danışmanlık Sizlere Kolaylıklar Sunmaya DEVAM EDİYOR! 
İstanbul Finans Danışmanlık ile nakit paraların sahibi olabilirsiniz… Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın ayrıcalıklarımızı sizlerde yaşayın!
Kredi seçeneklerimizden ister emekli kredisi ister konut kredisi ister araç kredisi ve daha fazlası için hemen başvuru kolaylıklarımızdan faydalanın ve sizlerde hayallerinize yakın olmanın tadını çıkartın.
Kredi Seçeneklerimiz Arasından İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Belirleyin…
İhtiyaç Kredisi
Konut Kredisi
Emekli Kredisi
Taşıt Kredisi
Ticari Kredisi
Finansal Başarılarımız 81 İLDE!
Kredi danışmanlık firması olup ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birbirinden farklı kitlemize hizmetimizi en profesyonel şekilde sunmaktayız.
Profesyonel hizmetlerimiz arasında danışmanlık firmasın