BLOG

 

Hızlı Başvuru

İstanbul Finans Danışmanlık Başvuruları İçin Tıklayın!

İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Koşullar;

Sigortalık Süresi

Ödenmemiş Borcun Olması

Kredi Notu

İdari Takipte Olmamanız

Ödeme Geçmişinizin Düzenli Olması önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Sigortalılık süresinin önemi Sigorta süresinin yetersiz olması koşulunu ortadan kaldırmanın birincil yolu, çalışmakta olduğunuz iş yerinde 6 aylık süreyi doldurmaktan geçmektedir.

İstanbul Finans Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız kredinizi olumsuza taşıyacak unsurlardan arınmanız gerekmektedir.

Ödeme geçmişinin düzenli olması ödeme ve borç geçmişiniz önemli olmaktadır. Bu yüzden kredi taksitleri ile kredi kartı ödemeleri konusunda son ödeme tarihi, asgari ödeme tutarı gibi noktalara karşı hassas davranmanız tavsiye edilir.

Ödenmemiş borcun olmamasının önemi: Başvuru esnasında sürmekte olan bir borcunuz var ise kredi başvuru onayınız gerçekleşmeyecektir. Eğer gecikme ortadan kaldırılırsa bile bir süreç gerekmektedir.

Hemen Kredi Al ve kredi Çözümleri İçin 444 3 291

Aynı zamanda kredi kartı borcu için başvurulan kredilerde ise son dönem asgari ödeme tutarını ödemeye özen göstermeniz başvuru süreci için önemli etkendir.

Kredi notunun önemi Kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması önemli koşullarımız arasındadır. Kredi notunun düşükse bankalar tarafından kredi süreciniz olumlu olarak yanıtlanmayabilir.

İdari takipte altında olmamanız, Geçmişte yasal ve idari takip altına bulunan tüketicilerin, başvuru süreci dâhilinde bankalarla mevduat ilişkisi meydana getirerek kredi dışı ürünlerini kullanmaları, 3 ile 6 ay arasında yapılan başvurularda onay almalarını sağlar.