EMEKLİ KREDİ BAŞVURUSU

 

Hızlı Başvuru

 Emeklileri sevindiren haber İstanbul Finans Danışmanlık’ta sizleri bekliyor.

Şimdi kredilerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dilediğiniz kredi miktarını belirleyin sizlerde nakit paralarınızın tadını hemen çıkartın.

Emekli kredisi için ;

Emeklilik belgesi

6 adet vesikalık fotoğraf

İkametgâh belgesi

Nüfus cüzdanı

Hemen firmamıza gelin sizlerde 81 İl’de kredi çözümlerimizden anında yararlanın.

Emekli kredisi için vakit kaybetmeyin!

Emeklilik kredisi için Avukatlık, icralık ve ya yasal takip altında olmadığınız takdirde her türlü kredi imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Müşteriye sunulan %100 kredi avantajlarımız ile herhangi bir borç durumu olmadan kolaylıkla sizlerde uygun kredi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen 444 3 291 nolu numarayı arayın, emeklilere sunulan kredi fırsatlarımızdan haberdar olun.

Emeklilik kredisi için başvuru evrakları:

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Emekliler için emekli cüzdanı

Özel sektör için maaş bordosu

Gelir durumunuzu gösteren belgeler

Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport

Emekli kredisi için hemen bizlere ulaşın sizlerde nakit paralarının tadını çıkartın.

Konut Kredisi Nedir?

Eğer belirli bir birikiminiz yok ise ev almak ve geleceğe yatırım yapmak için en ideal yöntemlerden biri olan konut kredisi İstanbul Finans Danışmanlıkta en uygun vade ve faiz seçenekleriyle sizleri bekliyor. 18 Yaşından büyük tüm gençler, orta ve yaşlı tüm yaş kesimleri %100 kredi imkânlarımızdan yararlanabilmektedir.

Ev almaya en doğru kararları verdiren finansal adresiniz Beylikdüzü şubesinde sizleri bekliyor.

Kira ödeme derdine son. Kendi evinizin kirasını ödeyerek daire sahibi olmak isteyenleri 444 3 291 nolu numara ve başvuru kolaylıklarımız sizleri bekliyor.

Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması şartı ile bankalarımız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan kredi seçeneklerinden biridir. Konut kredisine başvurmak için dilediğiniz kredinin vadesini danışmanlık firması olarak değişken faiz olup olmadığını sizler adınıza araştırıyoruz.

Konut kredisi için gerekli olan nakit paralar artık www.istanbulfinansdanismanlik.com adresinde sizleri bekliyor. Satın almak istediğiniz konutu belirleyin nakit paralarınız cebinize gelsin. Konut kredisi imkânı sağlayan bankaları sizin adınıza finansal gücü ile 81 İlde adını duyurmuş markanız yardım etmektedir. Sizin için en uygun faiz oranlarını sunan bankaları siz değerli müşterilerimize sunduğumuzda nakit paralarınız için ihtiyacınız olan tüm destekleri sağlıyoruz.

Daha Fazla
Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Başvuru için Gereken Belgeler

Kişisel

Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)

İkametgâh adresi

Maaş Bordrosu veya serbest meslek sahipleri için Vergi Levhası

Alınacak konuta ilişkin

Kat Mülkiyeti Tapusu ya da Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ve İnşaat Ruhsat Fotokopisi

Kişisel Bilgiler

Müşterinin Adı, Soyadı

T.C. Kimlik Numarası

T.C. Bireysel Vergi Numarası

Adres (Ev, iş ve cep)

Telefon (Ev, iş ve cep)

Kiracı veya Ev Sahibi olma durumu

Meslek ve Ünvanı

Öğrenim Askerlik ve Medeni durumu

Daha Fazla
İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Gerekli Evraklar

1-      Nüfus Cüzdanı

2-      İkametgâh Belgesi veya Adınıza Ait Bir Fatura

3-      Gelirinizi Belgeleyen Evrak

4-      Özel Sektör Ve Çalışan Memurlar İçin Belgeler (Aşağıda Belirtilmiştir)

5-      Gelir Belgesi,

6-       Emekliler İçin Belgeler (Aşağıda Belirtilmiştir)

7-      Çiftçiler için, serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için, gayrimenkul kira geliri olanlar için (Aşağıda Belirtilmiştir)

1-   Nüfus Cüzdanı 

İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına nüfus cüzdanı ile gelerek başvuruda bulunabilirsiniz.. Üzerinde TC kimlik numarası olmayan ve hasar görmüş, bankalar tarafından kabul edilmeyen nüfus cüzdanları kabul edilmemekte ve değiştirilmesi yasal olarak zorunludur.

2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura

Kredi talep eden müşterilerimizi mevcut bir kaydı var ise ikametgâh belgesi istenmemektedir. Aynı zamanda bankalarda kaydı yok ve ikametgâh adresi kredi kullanan kişiye ait değil ise belge geçerli değildir. Kredi kullanan kişinin adına olan ve üç aya ait bir faturada talep edilebilmektedir.

3-  Gelir Belgesi

Emekliler için maaş aldıkları bankaya herhangi bir evrak sunmaksızın E-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına gelerek bankalar arası iletebilmemiz için gerekli olmaktadır.

Gayrimenkul kira geliri olanlar için kira kontratına istinaden kira bankaya yatıyor ise ödemeleri gösteren banka hesap dokümanları yeterlidir. Fakat kira kontratı bankaya yatmıyor ise bu durumda kira gelirini onaylamak tamamen danışmanlık firması ve banka arasında değişkenlik göstermektedir. Diğer yandan kira kontratınız yapılmamış ise banka kira gelirinizi kabul etmeyecektir.

Çiftçiler için çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi, müstahsil makbuzlar talep edilmektedir. Sadece çiftçi BAĞ-KUR’una nazaran bankaların çoğunluğu kredi işlemi gerçekleştirmemektedir. Çiftçilik faaliyetlerinden dolayı gelirini belgeleyemeyen ve resmi olarak para kazanamayan kişiler kredi kullanamaz.

Memurlar ve özel sektör çalışanları için gelirlerini belgelemek, özel sektör çalışanları ve memurların maaşlarının yatırıldığı bankaya maaş bordrosunu vermelerine gerek yoktur. Memurlar sunulan farklı bir bankadan işlem yapacak ise son maaş bordrosunu alıp İstanbul Finans Danışmanlık Firmasına gelip bankalara teslim etmemiz yeterlidir.

Şirket ortakları ve serbest meslek sahipleri için gelir belgesi olarak güncel vergi levhası, bilanço gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi oda kayıt belgesi talep edilmektedir. Firmanızın mevcutta çalıştığı bir banka bulunuyor ise ve belirtilen evraklar bankada güncel ise herhangi bir belge talep edilmeden işleminiz gerçekleştirilebilmektedir. Diğer yandan bankaların birçoğunda kredi işlemleri için vergi levhanızın gösterilmesi talep ediliyor. 

Daha Fazla